Liczba wpisów: 105

Nagłośnij WieloRybę

WykrzyknikOd jakiegoś czasu na WieloRybie występował problem z rejestracją nowych wpisów. Niestety informacja o tym fakcie dotarła do nas dopiero wczoraj (podziękowania dla Magdy!). Już udało nam się rozwiązać problem. Osoby, które bezskutecznie próbowały dokonać wpisu prosimy o ponowienie próby.

Przepraszamy za kłopoty, które wystąpiły w związku z zaistniałą sytuacją.

sobota, 12 wrzesień 2015 18:13

TortDzisiaj minął rok, od momentu gdy wystartowała WieloRyba. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie serwisu. Dziękujemy Wam za wsparcie modlitewne, za pomoc w rozpropagowywaniu WieloRyby, za dokonanie wpisu do naszej bazy. Wyrazy wdzięczności składamy także dla wszystkich odwiedzających stronę.

Ekipa WieloRyby

sobota, 06 czerwiec 2015 00:00

Krzysztof JędrzejewskiRusza projekt, który ma na celu konsolidację chrześcijańskich przedsiębiorców z rejonu Śląska i okolicy (nawiązanie trwałej współpracy i wspólny rozwój). Na początek przewidziany jest cykl 3-4 konferencji/spotkań z osobami, które osiągnęły sukces w biznesie i opierają go na wartościach chrześcijańskich.

Pierwsze spotkanie z Krzysztofem Jędrzejewskim (fotografia obok) już w najbliższy wtorek: https://www.facebook.com/events/1569580116625834/1569682329948946/

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

wtorek, 14 kwiecień 2015 21:23

Laptop

Na WieloRybie pojawiło się kilka drobnych usprawnień. A mianowicie:

  • formularz zgłoszeniowy stał się nieco bardziej czytelny (od teraz powinno być całkowicie jasne, które pola zostaną opublikowane, a które nie);
  • dodano możliwość oznaczania wpisów informacjami takimi jak: z
  • istnieje możliwość filtrowania wpisów na WieloRybie po nowo dodanych opcjach - ułatwia to odnalezienie interesującej grupy wpisów;
  • inne drobne, na pierwszy rzut oka niewidoczne, zmiany.

W razie uwag lub zauważenia problemów prosimy o kontakt.

poniedziałek, 13 październik 2014 18:00

ParagrafInformujemy, że z dniem 03.10.2014r. zmianie uległ regulamin WieloRyby. Aktualną jego postać można znaleźć tutaj.

Nowy regulamin doprecyzowuje pewne kwestie prawne oraz pozwala naszej załodze na wykorzystanie treści wpisów zamieszczonych na stronie w innych serwisach powiązanych z WieloRybą. Na chwilę obecną jest to profil WieloRyby na Facebooku. Celem tego działania jest zwiększenie skuteczności serwisu.

Jednocześnie zapewniamy, że osoby odpowiedzialne za WieloRybę z pracy nad serwisem w dalszym ciągu nie czerpią żadnych korzyści majątkowych. W tym miejscu dziękujemy Maćkowi za udzielenie bezpłatnej pomocy prawnej!

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

piątek, 03 październik 2014 19:59

Laptop

Od dzisiaj serwis dostępny jest w nowej, nieco ulepszonej wersji. Do głównych zmian należą:

  • udoskonalenie Katalogu - od teraz branże nie posiadające żadnego wpisu są automatycznie ukrywane;
  • dodanie możliwości filtrowania wpisów znajdujących się w Katalogu - funkcjonalność ta będzie stawała się coraz bardziej przydatna w miarę rozszerzania się bazy danych WieloRyby;
  • umożliwienie przypisania pojedynczego wpisu do kilku branż - przydatne, gdy zgłaszana działalność pasuje do więcej niż jednej kategorii;
  • dodanie licznika wpisów znajdujących się w bazie danych;
  • niewielkie poprawki w formularzu zgłoszeniowym;
  • drobne zmiany w wyglądzie strony i inne mniej lub bardziej istotne modyfikacje.

W razie uwag lub zauważenia problemów prosimy o kontakt.

wtorek, 26 sierpień 2014 20:48

Plakat WieloRybyDzięki uprzejmości i talentom mojej żony w dziale Magazyn dostępny jest plakat WieloRyby w formatach PNG i PDF. Zachęcamy do wykorzystania go w celach promocji WieloRyby.

czwartek, 07 sierpień 2014 15:08

Złota rybkaOd dzisiaj serwis WieloRyba jest w pełni do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do wpisywania siebie oraz polecania serwisu wszystkim, dla których Jezus jest Królem. Zapraszamy do częstego odwiedzania strony - monitorujmy na bieżąco nasz chrześcijański rynek. Pragniemy wspólnie z Wami tworzyć dzieło, dzięki któremu będziemy mogli wzajemnie się wspierać.

piątek, 06 czerwiec 2014 21:27