Liczba wpisów: 105

Nagłośnij WieloRybę

Podziękowania

Pomysł zrodził się dzięki rekolekcjom „Jezus Żyje” na górze św. Anny. Dlatego też chciałbym podziękować organizatorom tych rekolekcji, a także Witkowi, który z mocą Bożą głosił na poziomie „Życie w pełni błogosławieństwa”. Wszystkim, którzy jeszcze nie byli, gorąco polecam. Naprawdę warto!

Idąc dalej (chronologicznie), dziękuję mojej żonie Bogdanie za wykonanie grafik, które można znaleźć na stronie oraz plakatu reklamującego WieloRybę. Za wymyślenie świetnej nazwy w ciekawy sposób nawiązującej do głównych założeń serwisu. Za udzielenie wsparcia, dzięki któremu byłem w stanie znaleźć czas, żeby usiąść i przekuć pomysł w czyn.

Podziękowania należą się także mojemu bratu Dawidowi za prowadzenie profilu WieloRyby na Facebooku oraz za innego rodzaju akcje reklamowe.

Dziękuję Maćkowi Pieniążkowi za udzielanie bezpłatnych porad prawnych dotyczących serwisu.

Dziękuję także wszystkim, którzy przyjrzeli się treści strony i udzielili wielu cennych uwag, oraz pomogli w testowaniu. Słowa te szczególnie dotyczą Adama i Natalii oraz Magdy.

Wreszcie dziękuję wszystkim zainteresowanym oraz tym, którzy w różny sposób informują innych o istnieniu serwisu, a także osobom, które pominąłem, a które także mają swój wkład w istnienie i rozwój WieloRyby.

Czytany 4835 razy